KONST / Oljemålningar / Oljemålning / collage 16723174

nr 1672 3174

Oljemålning / collage

Oidentifierad konstnär. Signerad Amader, tre personer i en båt. Olja på duk, ej uppspänd på ram, 195x215 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 13 januari 2025
kl 20:00:06